Smooth Away - odstraňovač chĺpkov

Smooth Away - odstraňovač chĺpkov
Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov Smooth Away - odstraňovač chĺpkov
Kód produktu: 2013-48
Vernostné body: 0
Dostupnosť: Skladom
Cena: 9.99€ 3.99€

Chcete sa pýšiť hladkou pokožkou až 3 týždne?

Máme pre Vás najrýchlejšie predávaný odstraňovač chĺpkov Smooth Away, ktorý upútal aj v TV reklamách po celom svete a ktorý odstraňuje nežiaduce chĺpky ľahko a bezpečne.

TV product

Žiadne chemikálie, voskovanie, elektrolýza, bolestivé šklbanie, holenie, alebo nákladná laserové liečba. Smooth Away podložka je pokrytá jemnými kryštálmi, ktoré pomáhajú zbaviť sa nežiaduceho ochlpenia a zanechá Vašu pokožku jemnú, a neuveriteľne hladkú. Skvelí pomocník tváre, rúk a nôh je ideálny pre mužov aj ženy.

 

Ako to funguje?

Micro-Crystal Pad obsahuje tisíce mikrokryštálových častíc, ktoré jemne ale účinne pôsobia na kožu pri odstraňovaní chlpov v rovnakom čase. Rýchle a jednoduché, žiadne zdraviu škodlivé chemikálie, žiadne strihanie ani holenie. Zanecháva pokožku hladkú a pohodlnú.

 

Použitie:

Iba krúživé pohyby s miernym tlakom v smere hodinových ručičiek. Najskôr jedným smerom potom do opačnej strany pokiaľ všetky chlpy nebudú odstránené. Je to úplne jednoduché.

 

Aj pre pánov!

Tento výrobok si nájde uplatnenie a pre pánov. Mnoho pánov trápi chlpatá hruď, plecia a chrbát. Teraz si môžete vychutnávať módu hladkej hrudi ako James Bond.

 

Mať hodvábne hladkú pokožku bez chĺpkov nebolo nikdy ľahšie!

Odstraňovač chĺpkov Smooth Away zvládne svoju prácu rýchlo, bezbolestne a precízne.

Dá sa použiť na akúkoľvek časť tela!

Tohto pomocníka ocenia nie len ženy ale aj muži!

 

V skratke:

Na rozdiel od iných techník odstraňovania chĺpkov Smooth Away pracuje bezbolestne a nie je potrebný žiaden čas na prípravu alebo čistenie pred použitím alebo po použití. Môžete ho nosiť so sebou v kabelke alebo si ho vziať na dovolenku. Vaša pokožka po depilácii zostane bez chĺpkov až 3 týždne.

 

  • Chlpy rastú pomalšie a jemnejšie pri každom použití

  • Bezbolestný a maximálne šetrný k pokožke

  • Odstraňuje nežiaduce chĺpky (aj odumreté)

  • Je umývateľný a znova použiteľný

  • Rýchle a jednoduché použitie

  • Na akúkoľvek časť tela

  • Pre ženy aj mužov

  • Bezpečné a ľahké

 

Sada obsahuje:

- 1x cestovné puzdro

- 1x veľkú podložku na ruku

- 1x podložku na prst

- 5x veľká flex - cryštalová vymeniteľná podložka

- 5x malá flex - cryštalová vymeniteľná podložka

 

Namiesto 1.000 slov je tu VIDEO

 

..... tento svetový HIT - teraz konečne aj u nás pre Vás!

Internetový obchod prevádzkovaný cez © Môj Internetový Obchod