KINOKI - detoxikačné náplaste

KINOKI - detoxikačné náplaste
KINOKI - detoxikačné náplaste KINOKI - detoxikačné náplaste KINOKI - detoxikačné náplaste KINOKI - detoxikačné náplaste KINOKI - detoxikačné náplaste KINOKI - detoxikačné náplaste KINOKI - detoxikačné náplaste KINOKI - detoxikačné náplaste KINOKI - detoxikačné náplaste KINOKI - detoxikačné náplaste KINOKI - detoxikačné náplaste KINOKI - detoxikačné náplaste KINOKI - detoxikačné náplaste
Kód produktu: 2013-31
Vernostné body: 0
Dostupnosť: Skladom
Cena: 7.99€ 1.99€

Je ideálnym a hlavne zdraviu prospešným darčekom pre každého!

 

TV produkty

Čo sú to KINOKI - detoxikačné náplaste?

Na základe výskumu založeného na prírodnej liečivej sile organických prísad vyprodukovaných samotnou prírodou, bol objavený drevný a bambusový octový extrakt, ktorý má jedinečné účinky pohlcovať škodlivé toxíny nachádzajúce sa v našom organizme.

 

Vedci objavili, že kombináciou niekoľkých materských prírodných liečivých prvkov, je možné vytvoriť 100%-ný organický detoxikačný recept, ktorý robí skutočné zázraky.

Vysoká kvalita prísad ponúka najväčšie zastúpenie čistého Turmalínu (30% = 1,5 g z 5 gramov), ktorý môže vytvárať negatívne ióny a infračervenú energiu.

 

Účinok pravidelného používania detoxikačných náplastí pomáha zabraňovať akumulácii toxínov v organizme a tým podstatne znižuje pravdepodobnosť vzniku rôznych ochorení a ponúka mnohé výhody z odstránenia škodlivých toxínov z organizmu: pocit získania energie, uľahčenie a zlepšenie alergií, úprava krvného tlaku, úľava pri artitíde a bolesti kĺbov, zníženie zadržiavania vody v organizme.
 

Ide o prirodzený spôsob, ako pomôcť svojmu telu pri odstraňovaní ťažkých kovov, metabolických odpadov, toxínov, mikroskopických parazitov, sliznice, chemikálií, celulitídy a mnoho ďalšieho.

 

Ako pracujú KINOKI - detoxikačné náplaste?

Počas stoviek rokov, východná (ázijská) medicína zistila, že toxíny v organizme prúdia smerom dole a hromadia sa v končekoch prstov chodidiel a v členkoch. Takisto pochopili, že naakumulované toxíny vedú k vzniku rôznych degeneratívnych ochorení, napr.: bolestivý reumatizmus a artritída sú zapríčinené kyslými toxickými tekutinami zhromažďujúcich sa v okolí kĺbov.

 

V reflexológii chodidla, prsty predstavujú kanáliky k mnohým životným orgánom a tvoria vyše 60 akupunktúrnych bodov na našom chodidle.

Detoxikačné náplaste obsahujú prírodné ingrediencie, ktoré stimulujú tieto akupunktúrne body prostredníctvom kombinovaného pôsobenia drevného a bambusového octu, infračervenej energie a negatívneho iónového žiarenia.

Táto stimulácia vyplýva z rozkladu molekúl vody a nepotrebných molekúl, ktoré uvoľňujú blokáciu v cirkulácii a lymfatického systému.

 

Prírodné čistenie začína na chodidlách.

 

Náplaste, po ich použití počas celej noci, absorbujú toxíny z tela. Počas používania v rámci jednej kúry, tieto náplaste postupne zostávajú menej znečistené. To znamená, že väčšina toxínov v tele už bola odstránená. Náplaste sa môžu aplikovať aj na iné časti tela (napr.: obličky či kĺby).

 

 • Bezbolestný a pohodlný spôsob detoxikácie organizmu

 • Sú úplne diskrétne (pracuje, zatiaľ čo Vy spíte)

 • Zvýšte svoju energetickú hladinu

 • Zlepšite svoj metabolizmus

 • Zlepšite svoju krvný obeh

 • Uvoľnite nežiaduce toxíny

 • Znížte bolesti a únavu

 • Zbavte sa stresu

 • Jednoduché a ľahké použitie

 

 • Obsah balenia: 10 ks detoxikačných náplastí

 • Zloženie: účinné výťažky z rastlín, prírodných látok a stromov, bambusový ocot, Marhuľa japonica / extrakt, Turmalín, Chitose, Vitamín C

 

Spôsob použitia:

- Náplaste sa prilepujú na noc na 8-10 hodín na obe chodidlá.
 

- Na začiatok sa odporúča každodenné používanie 2 – 8 týždňov s prihliadnutím k individuálnym potrebám, t.j. množstvo toxín obsiahnutých v

  organizme, dobe trvania choroby a jej stupňa pokročilosti.


- Následne by sa malo pokračovať v detoxikácii tak, že používame náplasti 1x týždenne za účelom trvalého dobrého pocitu.


- Náplasti môžeme tiež bezprostredne používať na boľavé miesta napr.: (na opuchnuté miesta po úrazoch, bolestiach hlavy, pomliaždeninách,

  bolestiach chrbta). V takomto prípade môže byť náplasť umiestnená na boľavé miesto aj na 24 hodín.


- Po použití náplasti ju vyhoďte a nikdy už nepoužívajte.
 

- Neumiestňujte do oblastí, kde sú otvorené rany, sliznice alebo do oblasti očí.

 

Návod na používanie:

Priložte detoxikačnú náplasť (vrecúško) na lepiacu časť papiera s označenou stranou (popísaná strana sa nalepí na lepiacu časť papiera) a prilepte ich na čisté a suché chodidlá. Nechajte pôsobiť detoxikačné náplaste počas celej noci (8 – 10 hodín) na obidvoch chodidlách, aby ste dosiahli maximálny efekt z absorbcie toxínov náplasťami. Po použití sa prášok obsiahnutý v náplastiach často zmení na bledožltú až hnedo šedú farbu, v závislosti od množstva toxínov v organizme, a zostane stuhnutý s miernym zápachom. Zmena farby a konzistencie znamená, že toxíny boli odstránené a vstrebané do náplastí.

 

Namiesto 1.000 slov je tu 1 VIDEO

Air Swimmers video

..... doprajte si jedinečnú očistnú kúru organizmu!

 

!!! UPOZORNENIE !!!

- Detoxikačné náplaste KINOKI pôsobia lokálne, len na ploche, na ktorú ju aplikujete.

- Detoxikačné náplaste KINOKI nie sú vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy!


- Skladujte mimo dosahu detí!

 

V balení je 10 kusov pre 5 dňovú kúru!

Pre účinný efekt detoxikácie sa odporúča 14 – 56 dňová kúra!

Internetový obchod prevádzkovaný cez © Môj Internetový Obchod