Boxer na ruku

Boxer na ruku
Boxer na ruku Boxer na ruku Boxer na ruku Boxer na ruku Boxer na ruku
Kód produktu: 2015-70
Vernostné body: 0
Dostupnosť: Skladom
Cena: 9.99€ 4.99€

 

Boxer je veľmi účinný sebaobranný prostriedok!

 

Boxer na ruku je veľmi účinný sebaobranný prostriedok používaný už za 2. svetovej vojny Americkými vojakmi v prípade bezprostredného kontaktu s nepriateľom.

 

Pri správnom použití zosilňuje úder rukou, chráni kĺby a prsty pred poranením.

 

Použitie je jednoduché, pomocou otvorov sa nasadí na päsť, a potom už stačí len nebezpečnému útočníkovi dať päsťou (ako boxeri). Boxer je vyrobený zo zliatiny, ktorá Vám zaručí pevnosť a ľahkosť v jednom.

 

UPOZORNENIE!

Boxer na ruku je zbraň vytvorená spojením oceľových prstencov do jedného celku. Výhodou je nenápadnosť, zvyšuje ničivosť úderu päsťou a sila sa synchronizuje do jedného bodu čo má za následky ničivé poranenia.

Je veľmi dôležité, aby ste dbali na to, že táto zbraň dokáže i z priemerného bitkára urobiť vraha, preto je boxer možné použiť len v sebaobrane, a to iba v nutnom prípade, kedy už niet inej obrany!

Boxer spôsobuje tržné rany, zlomeniny a iné nepríjemné zranenia, preto s ním narábajte iba v krajných a nevyhnutných prípadoch sebaobrany.

Tento produkt je možné zaslať iba osobám starším ako 18 rokov. Potvrdením objednávky, v ktorej sa tento produkt nachádza, prehlasujete, že máte vek nad 18 rokov!

Boxer je možné použiť v medziach nutnej obrany alebo krajnej núdze (§ 13 a §14 Trestného zákona). Úder je vhodné viesť na končatiny, slabiny a zadnú časť tela. Súčasne by mal obranca dbať o to, aby prípadná škoda nebola v zrejmom nepomere s očakávaným výsledkom. 


Predajné len od 18 rokov!

Označenia: box, ochrana, obrana, bezpečnosť, boxer,
Internetový obchod prevádzkovaný cez © Môj Internetový Obchod