MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov

MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov
MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov MicroTouch Max - zastrihávač vlasov a chĺpkov
Kód produktu: 2013-46
Vernostné body: 0
Dostupnosť: Skladom
Cena: 14.99€ 6.99€

MicroTouch Max predstavuje šetrný a účinný spôsob odstránenia vlasov a chĺpkov!

Je bezpečný a presný!

TV product

MicroTouch Max je precízny zastrihávač pre mužov. Odstraňuje nechcené vlasy a chĺpky okamžite a bezbolestne. Je špeciálne navrhnutý a vytvarovaný pre bezpečné a jemné strihanie vlasov aj v ťažšie dostupných partiách ako nos a uši. Vďaka svojej veľkosti, špeciálnemu úchytu a silnému motoru je navrhnutý špeciálne pre mužov.

Precízne nerezové čepele sú skonštruované tak, aby umožnili jemné odstraňovanie chĺpkov. Sú ideálne pre zastrihávanie fúzov, bokombrady, obočia a chĺpkov v nose, a ušiach. Dostane sa k pokožke, tak blízko ako britva, ale je bezpečný na dotyk.

Vďaka špeciálnemu nadstavcu si môžete jednoducho upraviť prerastené obočie, bez toho, aby ste odstránili príliš veľa chĺpkov. To isté platí aj o ramenách, pažiach, hrudníku a chrbte - odstráňte len pár chĺpkov - alebo sa ich zbavte všetkých.

MicroTouch Max má v sebe zabudované LED svetlo, ktoré vám umožní jasne vidieť a presne strihať nechcené chĺpky aj na ťažko dostupných, a ťažko viditeľnej oblasti!

S MicroTouch Max môžete uchovávať svoj zátylok rovnako dokonalý, ako keby ste práve vyšli od holiča, a kotlety môžete mať rovné a rovnomerné.

Zastrihávač MicroTouch Max je dostatočne silný, hodí sa na náročnú prácu, ale zároveň je aj dostatočne jemný a dá sa používať na tie najcitlivejšie oblasti. Jedná sa o bezpečné a presné riešenie pre všetky strihačské potreby muža.

 

Ako funguje?

MicroTouch Max je nový zastrihávač a holiaci strojček pre muža v jednom. Uľahčí život všetkým mužom, ktorí sú radi dobre a čisto upravení.

Väčšina mužov pravdepodobne využije zastrihávač MicroTouch Max na odstránenie chĺpkov na zátylku, aby stále vyzerali, ako keby práve vyšli od holiča. S jeho pomocou môžu získať rovné a rovnomerné kotlety, pekne zastrihnuté obočie, a môžu sa zbaviť dokonca aj chlpov na chrbte, na pažiach, na kĺboch, v nose a v ušiach. S pomocou tohto zastrihávača môžete zastrihnúť takmer všetko, na čo si spomeniete.

Zastrihávač MicroTouch Max je vybavený silným motorom a zabudovaným svetlom, takže môžete jasne vidieť, čo robíte, a či ste pri strihaní náhodou nevynechali žiadne vlasy či chĺpky.

Zastrihávač MicroTouch Max je približne rovnako veľký ako pero, takže sa ľahko zmestí do cestovného kufra. Čepele pracujú s veľkou presnosťou a sú úplne bezpečné na dotyk.

 

  • Odstraňuje vlasy a chĺpky bezpečne, bez raniek, a porezania

  • Kompaktný ergonomický tvar

  • Pre všetky druhy pokožky

  • Zabudované LED svetlo

  • Nerezové čepele

 

  • Obsahuje: čistiacu kefku a hrebeňové nástavce

  • Napájanie: AAA batéria

  • Hmotnosť: 30 g

Namiesto 1.000 slov je tu 1 VIDEO

   

..... teraz konečne aj u nás pre Vás!

Internetový obchod prevádzkovaný cez © Môj Internetový Obchod